Archiwum

Zegarek Glycine Airman 18 3918.79N Bronze

  

W wersji "bronze" koperta powlekana jest PVD w kolorze stopu broznu, tarcza ma zdobienia "MOP"(tarcza perłowa) w formie kawałka skały. Do zegarka dołączane jest specjalne pudełko z miejscem na dwa dodatkowe paski, które są w zestawie. Paski te zmienia się bez użycia żadnych narzędzi.
Cechy zegarka: -mechanizm: Cal GL 293 automatic -rezerwa chodu 42h -21 kamieni -stal szlachetna antyalergiczna, -średnica bez koronki 39mm, -grubość 10,25 mm -wodoszczelność 20ATM -szkiełko szafirowe antyrefleksyjne -dekielek ze szkiełka szafirowego, -pierścień ustawiany za pomocą koronki na godz. 4, -rotor ozdobiony pasami genewskimi i grawerem samolotu SST oraz tekstem "Glycine Airman SST" -datownik -wskaźniki i wskazówki wypełnione superluminową -oryginalny skórzany pokrowiec z miejscem na dodatkowe paski -pasek skórzany (lub kauczukowy) -szerokość 20 mm,  -koronka odkręcana, -zegarek pokazuje 2 lub 3 strefy czasowe równocześnie w zależności od wersji, czas światowy, -gwarancja 24 miesiące od daty sprzedaży, dostępny w wersji GMT lub purist.
Kolory pasków w zestawie:
LB6VE - śliwkowy
LB0E - szary
LB2E -petrol
Cena zestawu 9200zł

 

Galeria zdjęć

Wydarzenia


2017 08 04
Poznań Open z Glycine
Poznań Open to męski turniej tenisowy rozgrywany w Poznaniu na kortach ziemnych klubu T.S. Olimpia. Impreza zaliczana jest do cyklu ATP Challenger Tour z pulą

zobacz więcej

Kontakt z nami

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Nie, dziękuję