Archiwum

Zegarek Glycine F 104 automatic - special 100th Anniversary set 3932 and 3828

W hołdzie dla samolotu Lockheed F104 - legendarny wojskowy model zyskał limimitowany do 250 sztuk zestaw zawierający zegarek nadgarstkowy i kieszonkowy. Pakiet sprzedażowy zawiera zegarek naręczny o średnicy 48mm oraz zegarek kieszonkowy 48mm z dewizką i certyfikatem. Oby dwa zegarki mają szkło szafirowe płaskie. Zegarek naręczny wyposażony jest w automatyczny mechanizm GL224 i typowo lotniczy  pasek skórzany z nitami, koronką w kształcie cebul i - jak w pierwszych  modelach. Kieszonka wyposażona jest w mechanizm z ręcznym naciągiem GL098. Wszystko spakowane jest w piękne drewniane pudło. Zestaw dostępny jest tylko na zamówienie z terminem realizacji do 2 tygodni i jest pozycją obowiązkową w zbiorach fanów Glycine. Modele z zestawu nie są sprzedawane osobno.

Cechy zegarka:

Cechy zegarka: -mechanizm caliber: Cal GL 224 -stal szlachetna antyalergiczna, -średnica bez koronki 48mm, -grubość 9,6mm ( kieszonkowy 52mm / 10,38mm) -wodoszczelność 3ATM -szkiełko szafirowe z podwójnym AR ( w kieszonkowym mineralne K1) -dekielek transparentny, elementy na tarczy i wskazówki wypełnione superluminową -oryginalne pudełko- mechanizm zdobiony -pasek skórzany z nitami na wzór dawnych pasków w zegarkach lotniczych -szerokość paska 22 mm, -wskazówki i wskaźniki wypełnione superluminową -pudełko-  -gwarancja 24 miesiące od daty sprzedaży.

Cena zestawu 12800zł

Galeria zdjęć

Wydarzenia


2017 08 04
Poznań Open z Glycine
Poznań Open to męski turniej tenisowy rozgrywany w Poznaniu na kortach ziemnych klubu T.S. Olimpia. Impreza zaliczana jest do cyklu ATP Challenger Tour z pulą

zobacz więcej

Kontakt z nami

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Nie, dziękuję