Przyjaciele

Zbigniew Urbański (Glycine Airman 17) - dziennikarz  technologiczny i prezenter, były rzecznik Komendy Głównej Policji, miłośnik i tester gadżetów.

 

 

Rafał Jemielita (Glycine Combat SUB Golden Eye) - prowadzący program Automaniak na TVN Turbo.  W jego przypadku życiowa pasja i zawodowa specjalność to jedno i to samo: motoryzacja.

 

Remo Laeng (Glycine Airman Airfighter) - mistrz sportów ekstremalnych, międzynarodowa gwiazda lotów wingsuit, głębokiego nurkowania, autor aktualnego rekordu świata w wysokości lotu balonem bez tlenu, który wynosi 8000 metrów. Pod jego okiem powstał model Glycine Combat Sub Aquarius

 

Arkady Fiedler Junior (Glycine Airman 17) - wnuk Arkadego Fiedlera, autora ksiązki Dywizjon 303, podróżnik i pisarz, bohater wyprawy Fiatem 126p z Puszczykowa do Kapsztadu oraz z Puszczykowa do Władywostoku.

Link do galerii z podróży do Kapsztadu 

 

 

Norber Oruba (Glycine Combat SUB) - wybitny marketer, nominowany do nagrody Protony 2015.

 

Himalaista i miłośnik zegarków Paweł Kopacz (Glycine Airman Base 22, Glycine Airman Vintage 1953, Glycine AIrman D24), 

Relacja z wyprawy z Glycine Airman Base 22

 

Kpt. Tadeusz Wrona  (Glycine Airman Base 22) - bohater słynnego lądowania 01.11.2011 na warszawskim Okęciu bez podwozia samolotu.

Wydarzenia


2017 08 04
Poznań Open z Glycine
Poznań Open to męski turniej tenisowy rozgrywany w Poznaniu na kortach ziemnych klubu T.S. Olimpia. Impreza zaliczana jest do cyklu ATP Challenger Tour z pulą

zobacz więcej

Kontakt z nami

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Nie, dziękuję