Glycine Incursore II 44mm manual 3923.19

Data publikacji: 2015 10 02
Prosta i czytelna militarna stylistyka, stal oraz sprawdzony przez niezliczonych pasjonatów zegarmistrzostwa mechanizm jakim jest ETA6497/6498, czyli tzw. „Unitas” są od dawna sprawdzonym przepisem na dobry zegarek. Te wszystkie cechy odnajdziemy w tytułowym czasomierzu, który jest przedmiotem niniejszej recenzji.
Model Incursore o średnicy 44mm gościł już na łamach Zegarki i Pióra przy okazji testu Incursore III 44mm automatic z białą tarczą oraz tarczą typu „california”. Ten opisywany dziś posiada w znacznej mierze podobną kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej. Właściwie jej zasadnicza część jest taka sama, natomiast różnią się one kształtem przeszklonego dekla. Różnica ta wynika przede wszystkim z zastosowania odmiennego sposobu naciągu sprężyny. Patrząc od strony cyferblatu, jest to wciąż ta sama, doskonale układająca się na nadgarstku koperta.  

 
Wróć
Wydarzenia


2017 08 04
Poznań Open z Glycine
Poznań Open to męski turniej tenisowy rozgrywany w Poznaniu na kortach ziemnych klubu T.S. Olimpia. Impreza zaliczana jest do cyklu ATP Challenger Tour z pulą

zobacz więcej

Kontakt z nami

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Nie, dziękuję