Glycine Combat SUB Aquarius - recenzja Zegarki i Pasja

Data publikacji: 2016 10 12

Glycine Combat Sub Aquarius – pisaliśmy już o tym ciekawym czasomierzu podczas jego debiutu na targach w Bazylei. Teraz trafił do sprzedaży i możemy zapoznać się z nim na żywo.

Przy okazji prezentacji modelu pisaliśmy w skrócie o historii marki Glycine wspominając, że producent zawsze pamięta o ludziach prowadzących aktywny tryb życia. Wiemy, że przy projektowaniu Aquariusa brał udział człowiek „ekstremalny” Remo Laeng – nurek, skoczek – człowiek uzależniony od adrenaliny.
To zegarek stanowiący o swoim przeznaczeniu każdym detalem. Tak napisałem wtedy – dziś mogę to w pełni potwierdzić. Zegarek jest dostosowany do rzeczywistego użytkowania w warunkach, do których został stworzony. To nie typowo biurkowy „diverek” do mycia rąk z „klasą”, czy modna ostatnio reedycja, która zazwyczaj kontakt zamiast z wodą, będzie najwyżej ekstremalnie narażona na rysy od mankietu koszuli. To prawdziwie roboczy zegarek i tak wyposażony, by w razie potrzeby spełnić funkcje na głębinach.
 
 
 
Wróć
Wydarzenia


2017 08 04
Poznań Open z Glycine
Poznań Open to męski turniej tenisowy rozgrywany w Poznaniu na kortach ziemnych klubu T.S. Olimpia. Impreza zaliczana jest do cyklu ATP Challenger Tour z pulą

zobacz więcej

Kontakt z nami

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Nie, dziękuję