Glycine Combat 6 Vintage - ch24.pl

Data publikacji: 2017 05 18

Kojarzona głównie z zegarkami typu „pilot” marka Glycine stanowi interesujący kompromis pomiędzy ciekawym wzornictwem, przyzwoitym wykonaniem i dobrą ceną. Tym razem postanowiliśmy dla Was przetestować nieco inną propozycję szwajcarskiego producenta – inspirowany militarnym stylem vintage model z kolekcji Combat.

 
 
Początki Glycine sięgają 1914 roku, kiedy to w szwajcarskiej miejscowości Bienne (tej, w której siedzibę ma obecnie m.in. Omega), Eugene Meylan otworzył firmę produkującą zegarki. I chociaż słowo „Glycine” („glicyna”) oznacza najprostszy, naturalnie występujący aminokwas (składnik większości białek), to nazwę zaczerpnięto od gatunku jednej z niezwykle wytrzymałych na zmienne warunki atmosferyczne winorośli. Bez wątpienia znalazło to swoje odzwierciedlenie w cechach zegarków, z jakimi chce być kojarzona marka, takich jak: trwałość czy odporność i jednocześnie miało stanowić ich kluczowy wyróżnik, (więcej o historii Glycine przeczytacie TUTAJ).
 
 
 
Wróć
Wydarzenia


2017 08 04
Poznań Open z Glycine
Poznań Open to męski turniej tenisowy rozgrywany w Poznaniu na kortach ziemnych klubu T.S. Olimpia. Impreza zaliczana jest do cyklu ATP Challenger Tour z pulą

zobacz więcej

Kontakt z nami

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Nie, dziękuję